Ar skaistu uzrunu tika atklāta SIA Līvānu slimnīcas Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas 3 gadu jubilejas pasākums:

LABDIEN – māmiņas un tēti, vecmāmiņas un vectētiņi, krustmātes un krusttēvi, šī diena ir Jūsu svētki –JŪSU MĀJĀS…

DZĪVE ir kā TAURIŅA CEĻOJUMS, kas kādu brīdi ir apstājies ŠEIT –Sociālās aprūpes centrā, Līvānos, Zaļā ielā 44, 2 stāvā.

STĀSTS ….katram savs DZĪVES STĀSTS, bet kaut kas kopīgs gan Jums, gan mums, gan tev, kas esi šeit, gan man, gan daudziem citiem…

STĀSTS…..DZĪVESSTĀSTS nevar būt bez ceļa, bez ceļojuma, tauriņa ceļojuma pa dzīvi…

MĒS ZINĀM, ka no kūniņas izšķiļas skaists un brīnišķīgs taurenis, izpleš savus spārnus, alkst brīvības, lidojumu, piedzīvojumu, ALKST CEĻOJUMU..

CEĻOJUMU PA DZĪVI…. ar spilgtiem jūtu, emociju un domu pārdzīvojumiem… Gūtas skaistas un brīnišķīgas emocijas, kad bijāt bērni saviem vecākiem, uzsākāt skolas gaitas, devāties dienēt armijā, sākāt darba gaitas, iemīlējāties …. UN TAD ARĪ BIJA TAURIŅI VĒDERĀ, dzima bērni, kāds cēla māju, stādīja ozolu vai skaistu ābeļdārzu, iekopa puķu dārzu, atgriezās saimniekot tēva mājās vai devās laimi meklēt pasaulē…BIJA DAŽĀDI, kā nu kuram ……dzīves vēji kādam bijuši glāstoši, bet varbūt ir tik stipri sapurinājuši, ka spārni ir nogurumā gulējuši klēpī salikti…

LAIKS ……laikam ritot spārni kļūst mazāk stiprāki TAURIŅA LIDOJUMAM, ceļojumi īsāki un nogurdinošāki, acis skatās vairāk uz saulrietiem nevis uz saullēktiem, ausis nesadzird apkārtējo uzmundrinošo putnu skaņas……..

BET TAURIŅA DVĒSELE……viņa ir jauna, dzīva, laimīga, ar dzīves pieredzi un saprātu pildīta, TĀ GRIB DZIEDĀT UN DEJOT, MĪLĒT UN PRIECĀTIES , TĀ GRIB DZĪVOT……

DVĒSELES STIPRUMS ir tas, kas dod mums spēku būt stipriem, izplest savus spārnus un lidot, lidot…..skaistam dzīves sapņa piepildījumam…

MĪĻIE MŪSU klienti, un daudzi citi klātesošie NEĻAUJIET SAVIEM SPĀRNIEM nolaisties BEZSPĒKĀ, acu skatieniem apdzist BEZCERĪBĀ, nepārvērsties no TAURIŅA-kūniņā, mums kopā vēl ilgs ceļš ejams –LIELAIS TAURIŅU CEĻOJUMS…

Uz SIA Līvānu slimnīcas Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas 3 gadu jubilejas pasākumu bija ieradušies viesi Preiļu novada invalīdu biedrības ansamblis „Lai skan”, dzejniece, kas drīzumā izdos dzejoļu krājumu Gaļina Kaļinkova, deju grupa „Victoria” Viktorijas Mihailovas vadībā.

Nodaļas klienti bija gatavojušies nodaļas dzimšanas dienas svinībām, izdekorējuši telpas ar skaistiem krāsainiem tauriņiem, baloniem, lasīja dzejoļus un teica pateicības vārdus darbiniekiem un laba vēlējumus ārtējošam personālam. Telpas tika piepildītas skaistām rudens kompozīcijām pateicoties Līvānu novada iedzīvotājiem. Klientu tuvinieki izteica dziļu pateicību darbiniekiem par iejūtību, palīdzību un atbalstu saviem ģimenes locekļiem.

Pateicība tika izteikta par atbalstu Labklājības ministrijai, Līvānu novada domei, Līvānu novada domes Sociālam dienestam, Norvēģijas Sarkanam Krustam par atbalstu tehnisko palīglīdzekļu piegādē, Rudzātu speciālai internātpamatskolai, kolektīviem, kas ar savu radošo sniegumu priecē mūsu klientus, darbiniekiem un SIA Līvānu slimnīcas valdes priekšēdētājam Vadimam Krimanam.

Ar tauriņa vēzienu okeānā var izsaukt orkānu, ceram ar šo jubilejas pasākumu visu sirdīs ir ieplūdis okeāns jauku emociju, prieka, ko rada tikšanās brīdis un mums ir izdevies jauks kopīgs ceļš šajā pasākuma laikā –TAURIŅU SALIDOJUMS.

 

S.Driksna

 

Leave a Comment